Uitslagen oranjefeesten Noordwijkerhout

Uitslagen Oranjefeesten 2017

ZONDAG 3 SEPTEMBER

Baggerloop:

Grootste groep deelnemers:

Drinkbroeders


Mooiste outfit:
1. Obers
2. Delfs Blauw
3. Zwembandjes

Pechprijs: Chris van der Slot

Jongens t/m 16 jaar:
1. Wout Diemen
2. Teun Augustinus
3. Siem Dofferhof

Meisjes t/m 16 jaar:
1. Clair Oververst
2. Jente Blok
3. Noa Vos 

Vrouwen 17 t/m 88:
1. Christel van Abswoude
2. Dorien Barnhoorn
3. Irma van Ankeren

Mannen 17 t/m 88 + tijd:

  1. Martin Kerkvliet
    2. Bart Duivenvoorde
    3. Daan de Jong

MAANDAG 4 SEPTEMBER

Golfwedstrijd heren
1. Thijs Hoogervorst
2. Grahame Newton
3. Jaap van Heiningen

Longest drive Thijs Hoogervorst
Neary Grahame Newton

Tweary Henri Stol

Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 45 deelnemers

 

Uitslag Oranjezwemwedstrijd 2017 45 deelnemers

Recreanten

Jongens 6 jaar en jonger    1e Finn Knijnenburg

2e Koos de Jong

 

Meisjes 6 en jonger                         1e Tess Meeuwenoord

2e Sanne Klein

3e Jett Hogervorst

 

Jongens 7 jaar                                  1e Jasper Rottenveel

 

Meisjes 7 jaar                                   1e Maud v/d Slot

2e Lynn Tetteroo

3e Suus Klein

 

Jongens 8 jaar                      1e Roy Tetteroo

2e Roan de Groot

3e Bjorn Hooghiemstra

 

Meisjes 8 jaar                                   1e Lynn v/d Slot

 

Jongens 9 jaar                      1e Luuk Knijnenburg

 

Meisjes 9 jaar                                   1e Fleur v Ruiten

 

Jongens 10 jaar                    1e Thijs Griekspoor

 

Meisjes 10 jaar                     1e Sky Warmehoven

 

Jongens 11 jaar                    1e Wout Parlevliet

 

Meisjes 11 jaar                     1e Suus v/d Slot

 

Dames 17 jaar e.o.               1e Mariska Meeuwissen

2e Sandra Tetteroo

 

25ste Oranjebridgedrive: 102 deelnemers

Lijn A: Rood

  1. Truus Warmerdam en Fred Warmerdam met 59,72%
    2. Henk Heemskerk en Sjaak Hiep met 58,33%
    3. Ageeth vd Beek en Her Geerlings 58,33%

Lijn B: Blauw

  1. Adry Hogervorst en Bert Hogervorst met 62,08%
    2. Ben Warmerdam en Wim vd Meer met 61,25%
    3. Anneke vd Laan en Marijke vd Spek met 54,58%

Lijn C: Groen

  1. Marianne Brama-Duivenvoorde en Marianne R met 69,58% (tevens hoogste zaalscore)
    2. Toos Warmerdam en Cock Warmerdam met 63,75%
    3. Willem Janssen en Joke Wijnands met 52,92%
    3. Toos Hogervorst en Riet van Wieringen met 52,93

Lijn D: Oranje

  1. Agnes Dijkstra en Cock Janssen met 60%
    2. Jan Zandvliet en Hennie Zandvliet met 57,50%
    3. Toos vd Burg en Lia van Geels met 56,67%

Jeugdbowlingtoernooi: 32 deelnemers

Jongens

  1. René
  2. Finn
  3. Jason

 

Meiden

  1. Floor
  2. Esmee
  3. Marit

 

Aanmoedigingsprijzen gingen naar

Minke en Steef

 

Bowlingtoernooi: Volwassenen: 80 deelnemers

Teams
Aanmoedigingsprijs Bingo Girls

  1. team Jansen
  2. FF Gauwer
    3. Nooit in de goot

    Dames:

  3. Manon Steekers
  4. Martine Nahon
  5. Krista Steekers

 

Heren:

  1. Frans Bouckart
  2. Sander Jansen
  3. Marco van der Slot

 

DINSDAG 5 SEPTEMBER

Golfwedstrijd dames
Winnaars categorie lage handicap:
1. Annemarie Duivenvoorde
2. Katinka Pennings
3. Lenie van der Meer

Winnaars categorie hogere handicap:

1. Ilona Brinkhof
2. Jeanne Brand
3. Joke Steenvoorden

Winnaars van de Neary’s:
Neary hole 1 – Annemarie Duivenvoorde
Neary hole 5 – Marlene Balk

Neary hole 8 – Wil Duivenvoorde

Oranjesuperbingo: 80 deelnemers

Bingo
Hoofdprijs Bingo
Rinus Kaptein

 

Kleurwedstrijd Munnekeweij:

Anneke Reitsma

  1. Keizer
  2. Geerlings – van Berkel
    mw. Theunissen

 

Jeugd Oranjeloop en Spoc loop: 150 deelnemende kinderen

Meisjes t/m 11 jaar:

  1. Kijra van Dijk                                                                                              2. Esmee                                                                                                                                                 3. 3. Bente den Hollander

Jongens t/m 11 jaar:

  1. Davey Ouwehand
  2. Leonard van Eer                                                                                                                                                       3. Tom van der Ent

Meisjes 12 t/m 14 jaar:

  1. Mandy Duinkerken
  2. Phebe Goedhart
  3. Jente Blok

 

Jongens 12 t/m 14 jaar:

  1. Daan Warmerdam
  2. Roy Meiland
  3. Nick Duinkerken

 

 

Super Prestige Oranje Circuit:250 deelnemers

Dames:
1. Mieke Aanen                                                                                                                                                2. Cindy Pool                                                                                                                                                          3. Carmen Oosterkamp

Heren:
1. Hans van Hateren                                                                                                                                                 2. Bram Prins                                                                                                                                              3. Zeb Beelen

 

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis: 64 deelnemers

  1. Piet de Klerk met 1775 punten
  2. Gerard Heemskerk met 7733 punten
  3. Jessica de Klerk met 7469 punten

WOENSDAG 7 SEPTEMBER

Jeu de Boules: 21 deelnemers

  1. Mandy v/d Burg

Wim v/d Holst

  1. Lydia v/d Niet
    Madeleine Brama

 

  1. Leo Turenhout

Marian Aartman

 

Tonknuppelen heren en dames : 650 deelnemers 518 heren en 125 dames

Ron van de Burg bokaal is gewonnen door John van Berkel

Baan 1

Ton 1. Daan Duivenvoorden

Ton 2. Leon Duijndam

Ton 3. Ronald Geerlings

Geldton Jochem Suijkerbuik

 

Baan 2

Ton 1. Leon de Beul

Ton 2. Jos de Buurman                                                                                                                                              Ton 3. Perry de Pierus

Geldton Leon de Beul

 

Baan 3

Ton 1. Kees Duivenvoorden

Ton 2. Mart van der Steen

Ton 3. Wouter van Schooten

Geldton Wouter van Schooten

 

Baan 4

Ton 1.             Dolf van Eeden

Ton 2. Wouter Zuijderduin

Ton 3. Remco Meijer

Geldton Dave Zuijderduin

 

Baan 5

Ton 1. John van Berkel

Ton 2. Alex Nederstigt

Ton 3. Theo van Veen

Geldton John van Berkel

 

Baan 6

Ton 1. Frank Duijvenvoorden

Ton 2. Lars van Kesteren

Ton 3. Jim van Eeden

Geldton Roy Heij

 

Baan 7

Ton 1. Ge van der Berg

Ton 2. Arjan Plug

Ton 3. Ferry van der Hoorn

Geldton Jasper Wijnands

 

Baan 8

Ton1. Alex Groeneveld

Ton2. Erik Meskers

Ton3. Pim Ark

Geldton Robin de Haas

Baan 8

Ton1. Marco Kerkvliet

Ton2. Glenn van der Linden

Ton3.

Geldton Michel van Gijlswijk
Dames 1

1.. Marjolein Warmerdam
2.. Ilona Brama
3. Jerney van der Voet
Geldton voor Annemiek van der Vossen

Dames 2

  1. Daisy van Eeden
  2. Irma Koster
  3. Irma Koster

Geldton voor Heidi Jansen

 

Tonknuppelen kinderen: 71 deelnemers

Baan 1

Ton 1 Tom Weijers

Ton 2 Milou Kleverlaan

Ton 3 Maurits Schip
Baan 2
Ton 1 Kim Warmerdam

Ton 2 Jette d’ Hoogte

Ton 3 Jeff Warmerdam

 

Baan 3
Ton 1 Achraf

Ton 2 Thijs Nohon

Ton 3 Sam Romijn

 

 

70ste Ronde van Noordwijkerhout

 

Jeugdwedstrijd: aantal deelnemers 30

Jongens 7-8 jaar

  1. Pepijn Mooyekind
  2.    Mike Jonkheer
  3.  Coen van Steijn

Meisjes 7-8 jaar

  1.  Pien Hogervorst

 

Jongens 9-10 jaar

  1. Roy Tetteroo
  2. Gido van der Poel
  3. Max de Klerk

 

Meisjes 9-10 jaar

  1. Floor Hoogervorst
  2. Floor Schouwspel
  3. Nina van Steijn

 

Jongens 11-12 jaar

  1. Tim van der Zalm
  2. Jelmer van der Slot
  3. Wout Parlevliet

Meisjes 11-12 jaar

  1. Demi Halvemaan

 

Elite/ Belofte aantal deelnemers 26

  1. Arvid de Kleijn
  2. Arie van Engelen
  3. Tom Wijfje

    Trimmers aantal deelnemers 49

Trimmers dames

  1. Yonna van Dam
  2. Elise van Hage
  3. Suzan Haasnoot

 

Trimmers 40 plus

  1. Peter van der Reep
    2. Ron Kortebaan
    3. Ron van Dam

Trimmers 40 min

  1. Sjoerd van Kampen
  2. Klaas van Hage
  3. Gerben van der Reep

 

Overall winnaar trimmerswedstrijd

Peter van der Reep

 

De eerst aankomende Noordwijkerhouter was Sjoerd van Kampen en daarmee de winnaar van de fiets.
Tonsjorren : 16 teams 13 heren 3 dames

 

Tonsjorren dames:

  1. Laatste Moment (250 kg_
  2. Dames 1
    3. Van Kampen + aanhang

 

Tonsjorren heren:

  1. De barre gaanders (285 kg)
  2. The A Team
  3. Team Tulpkabouters

 

 

DONDERDAG 7 SEPTEMBER

 

Viswedstrijd: 36 deelnemers

Heren

  1. Marcel van de Burg
  2. Peter Duwel
  3. Henk Heemskerk

 

Damen

  1. Marian vd Burg

 

Vogelschieten: 70 deelnemers

Dames

  1. Gerard Heemskerk (uit de Boender) Schutterskoning 2017
  2. Tim van der Sleet
  3. Erik Duivenvoorde

Heren

  1. Judith van der Linden Schutterskoningin 2017
  2. Karin Duivenvoorde
  3. Renate Ruigrok

 

Klootgooien: 46 deelnemers

Munnekeweij: 10 deelnemers

  1. Rinus Kaptein
  2. Anneke Reitsma
  3. mevr. van Dam

 

Niet Munnekeweij’ers: 36 deelnemers

  1. Jos vd Star
  2. Henk vd Nieuwendijk
  3. Lydia vd Niet

 

Schatgraven: +/- 300 deelnemers

Hoofprijs

Lorre van Dokken
Tim Laan
Motorcross: 115 deelnemers

Bromfietsklasse

  1. Ger de Rie
  2. Claus Langeveld
  3. Stefan v/d Have

 

50CC

  1. Sil Nijssen
  2. Wayona van Kesteren
  3. Jessey Moens

 

65cc grote wielen

  1. Milan Beijer
  2. Noortje Hoogeboom

 

 

85cc grote wielen

  1. Mike den Bleker
  2. Thomas Burg
  3. Joep van Diemen

 

85cc kleine wielen

  1. Danilo Jayden Riemsdijk
  2. Noah Ho
  3. Joeri Sommer

 

MX1

  1. Rob Wouda
  2. Piet Pennings
  3. Erik van der Beek

 

 

MX2 2 tact

  1. Mike Plesman
  2. Robby Hoogenboom
  3. Kick Hogenboom

 

MX2 4 tact

  1. André Voogd
  2. Jeroen Carnas
  3. Peter Heemskerk

 

Superklasse

  1. Jeffrey Meurs
  2. Tino Winter
  3. Mark Hachmang

 

Off the road

  1. Gerard Nijssen
  2. Erik Jan Kleverlaan
  3. Cor Warmerdam

 

Veteranen

  1. Tino Winter
  2. Chris van Groen
  3. Michel v/d Horst

Palingtoernooi: 46 deelnemers

 

 

Tobbetje steken:

Winnaars en aantal deelnemers niet bekend

 

Kleurwedstrijd: 36 deelnemers

0-2 jaar Skyler Schooten

3 jaar    Fenna van der Slot

4 jaar                Juune Star

5 jaar   Tyler de Jong

6 jaar     Lieke van der Slot
7-8 jaar Jeffrey Brouwer

 

Traditie puzzel in het boekje: 87 inzendingen

  1. Jantien van Kampen
    2. Conny van der Burg
    3. Tanja Wilson

    Etalage puzzelwedstrijd: 110 deelnemers
    1. Ilona Brama
    2. Nicole Disseldorp
    3. Marianne Caspers

Uitslagen naar:

redactie@noordwijkerhoutsweekblad.nl

info@ovnwh.nl

info@blikopnoordwijkerhout.nl

woensdagkrant@buijzepers.nl

nieuwsvanhier@buijzepers.nl

redactie.duinenbollenstreek@witteweekblad.nl

redactie@volmedia.nl

redactie@bollenstreekomroep.nl

 

Patricia Hogervorst

Schippersvaartweg 58

2211 TL Noordwijkerhout

Telefoon 0252 434 220

e-mail : patricia@wouthogervorst.nl

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here