Geslaagden Teylingen College KTS Voorhout

Teylingen College KTS te Voorhout
VMBO basisberoepsgerichte leerweg
 

 

HILLEGOM
Daniël de Moes
Enrico van Reisen
 

 

LISSE
Edward Doeswijk
Michel de Gelder
Julius Hubert
Mitchel Meeuwissen
Tyrone Meeuwissen
Ricardo Valentijn
 

 

NOORDWIJK
Aladin Ezzaki
Duco Flier
Enrique Guldemond
Sam Hachmang
Daphne van der Heijden
Mitchel van der Heijden
Michel Hoekstra
Thijs Kagenaar
Stan Keijzer
Tygo Mink
Lars Steenkist
Marcel Turk
Frederique de Witt
 

 

NOORDWIJKERHOUT
Brent van den Berg
Sam van den Berg
Noah van Duin
Joran van Elk
Janne van Hage
Geert de Kan
Dennis Rotteveel
 

 

SASSENHEIM
Floris van Elleswijk
Martijn Hogendorf
Dennis Sokolan
Thomas Tempelaar
Ferry Wijnands
Lars Zomer
 

 

VOORHOUT
Julian van Amerom
Rens Bleeker
Nikola Blok
Rick Bol
Jasper Does
Beau van Duijn
Menno Haroun
Wouter Kerklaan
Luke Klarenbeek
Giovanny Kort
Amina Moreno Alvarez
Louise Mulder
Robin van Ommen
Luuk Pols
Joey Slik
Ravenna van Zelst
 

 

WARMOND
Yannick Loumpranos
 

 

Teylingen College KTS te Voorhout
VMBO kaderberoepsgerichte leerweg
DE ZILK
Tom Steenvoorde
 

 

LISSE
Marvin van Amsterdam
Mathieu van Beek
Job den Elzen
Milly van der Hoorn
Stan Klein
Nick van ’t Land
Marijn Lensen
Nick Loos
Wesley Rink
 

 

NOORDWIJK
Laurens Alders
Nick Boskamp
Tim Brandsma
Thomas Dieben
Arend van Eijk
Kees- Jan Filemon
Ruben Haver
Lisa Heemskerk
Joost Hiep
Iris Kagenaar
Remco Klinkenberg
Sepp Morris
Cas Neuteboom
Yaël van der Niet
Nadia Nonkes
Bas van Schie
Angela Smit
Jeroen Turk
Brian van der Wiel
Dirk Zorn
 

 

NOORDWIJKERHOUT
Mika Baetsen
Lucas van den Berg
Yara Bouwmeester
Linde Braun
Jasper de Bruin
Pepijn Dik
Axel de Groot
Wesley Hoogervorst
Youri Jansen
Kiki Kromhout
Derk van der Niet
Pim Verver
Thomas Vlieland
 

 

SASSENHEIM
Kristel Beijk
Robbie Bouwman
Femke Caspers
Bas Duijnhoven
T-Jay Keereweer
Bram Kortekaas
Max Ouwerkerk
Iris Verbaan
Stijn Verbaan
Owen Verhaar
 

 

VOORHOUT
Jelle Baijer
Yvette Boom
Geza Hartevelt
Dave Hoppenbrouwer
Mark Huisman
Christian Koek
Jochem Moens
Justin Noort
Mike van der Plas
Bryan Tijsen
 

 

WARMOND
Nick Halfschepel
Kevin Huisman
Boyd de Vogel
 

 

Teylingen College KTS te Voorhout
VMBO leerwerktraject
NOORDWIJK
Esmeralda Aguila Alemany
 

 

NOORDWIJKERHOUT
Koos de Vroomen
 

 

Teylingen College KTS te Voorhout
VMBO theoretische leerweg
HILLEGOM
Freek Bogaards
Marco Breukers
 

 

KATWIJK
Daniel Verdoes
 

 

LISSE
Thomas de Bruijn
Joey Clemens
Fabiénne van der Zwet
 

 

NOORDWIJK
Sandy van Abswoude
Renske van der Deijl
Jochem van der Meulen
Bob de Ruijter
Wouter Zandbergen
 

 

NOORDWIJKERHOUT
Robin Aartman
Fleur van den Berg
Benjamin Bronk
Tim Duivenvoorde
Lucky Verbaas
 

 

SASSENHEIM
Daan Hoogstraten
Robin Klootwijk
Lucas Molenkamp
Romy van der Wiel
 

 

VOORHOUT
Danique Zandbergen

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here