Overschrijvingen voetbal

archieffoto: Johanna Wever

zaterdag, tweede divisie

Noordwijk

Nieuw: Huib Oversloot (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Sven Wolsheimer (Scheveningen), Joe van der Sar (RKC Waalwijk).

Weg: Denzel James (Sparta Rotterdam), Dennis van Rijn (FC ’s-Gravenzande), Huig van Duijn (Valken ’68), Maik van Zanten (SV Hillegom), Aron Wijsman (Kagia), Roy Rondeltap (Jodan Boys), Kasper Michel (Alphense Boys), Koen Hopstaken (Voorschoten ’97).

Zaterdag, derde divisie

FC Lisse

Nieuw: Tom Duindam (SJC), Tom Noordhoff (OFC Oostzaan), Jaap Zwetsloot (Teylingen), Jordi Tiktak (Odin ’59), Jeffrey Klijbroek (Odin’59), Niels Ens (ADO Den Haag), Kubilay Köylü (De Dijk).

Weg: Rowdy van der Putten (Scheveningen), Bert Koomen (Rijnsburgse Boys), Justin Valk (VVSB), Bas Buimer (Eemdijk), Leroy Oehlers (Sparta Nijkerk), Kay Gerritsen (DSOV), Tom Enthoven (onbekend), Koen Fokkema (Swift), Milton Klooster (Excelsior Maassluis), Thierry Monteny (gestopt), Mark de Loor (Purmersteijn).

Ter Leede

Nieuw: Steef Roodakkers (trainer, UVS), Clé Vos de Mooij (Legmeervogels), Sohaib Echahbouni (Zeeburgia), Mounir Darazzi (ASV De Dijk), Noah Marti (Hoofddorp).

Weg: Henk Wisman (trainer, Rijnsburgse Boys), Rob Zandbergen (VVSB), Floris Mulder (Sportlust ’46), Toon Zwetsloot (onbekend), Mike van der Zon (Teylingen), Koen Duijtshoff (DSOV), Jim van der Krogt (Voorschoten ’97), Tomas Tavilla (UVS), Elroy Tuur (Legmeervogels), Mike Dam (FC Aalsmeer), Dani Hoogkamer (Teylingen).

Zaterdag/zondag, derde divisie

VVSB

Nieuw: Michael de Leeuw (Sportlust ’46), Peter Verhoeve (ASWH), Yannick Bouw (Eemdijk), Rob Zandbergen (Ter Leede), Tom Kok (SV Hoofddorp), Felitciano Zschusschen (IJsselmeervogels).

Weg: Menno de Jong (Sportlust ’46), Tommy Bekooij (Quick Boys), Mitchell Theuns (OFC Oostzaan), Sven Verlaan (UVS), Victor Schipholt (SJC), Arno Dijkstra (FC Rijnvogels), Lovette Felicia (RKAVV), Jordy Zwart (gestopt), Guido Pauw (Batavia ’90), Sonny ten Hoope (OFC Oostzaan), Wesley Goeman (GVVV), Frank Tervoert (Swift).

Zaterdag, tweede klasse

Van Nispen

Nieuw: Fadil Sukurica (VVSB, za), Jordy Manuputty (Voorschoten ’97, za), Tim Koning (Voorschoten ’97, za).

Weg: Frank Imthorn (gestopt).

Zaterdag, derde klasse

VVSB

Nieuw: –

Weg: Fadil Sukurica (Van Nispen, za).

Zondag, hoofdklasse

SJC

Nieuw: Florian Wolf (trainer, Legmeervogels), Victor Schipholt (VVSB), Billy Tavares (Odin ’59), Derrin Wijdenbosch (Fortuna Wormerveer), Nigel Hardenberg (Odin ’59), Puck Postma (Legmeervogels), Nick Lim (Jong FC Utrecht), Dario van Breukelen (Forum Sport), Revinio Morsen (Fortuna Wormerveer), Levy van Nispen (Olympia Haarlem).

Weg: Tom Duindam (FC Lisse), Rick van Dijk (stopt), Bas Beijersbergen (Voorschoten ’97), Mike van Toor (RKAVV), Levy Berends (HBS), Youssef El Baouchi (onbekend), Dario Lovecchio (onbekend).



LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here