Uitslagen Oranjefeesten Noordwijkerhout 2019

ZATERDAG  31 augustus

Hilarische GlamourBingo: 235 personen
Ronde 1 – Jacqueline v.d. Klis
Ronde 2 – Esmee de Klerk
Ronde 3 – Anja v.d. Putten
Ronde 4 – Corry
Ronde 5 – Mandy Schreve

ZONDAG 1 SEPTEMBER


Baggerloop:  +/- 400 deelnemers

Grootste groep deelnemers:

De Drinkenbroeders (26)


Mooiste outfit:
1. De van het Noorden
2. De Heksen
3. Life
Jongens t/m 16 jaar:
1. Teun Augustinus
2. Bo Vrijland
3. Finn Stoote
Meisjes t/m 16 jaar:
1. Jente Blok
2. Suze Barnhoorn
3. Noor Hogervorst
Vrouwen 17 t/m 88:
1. Dorien Barnhoorn
2. Juul Heemskerk
3. Ada v.d. Plas
Mannen 17 t/m 88 + tijd:

1. Henrie de Bruin
2. Jasper v.d. Steen
3. Marcel Blok

Oudste deelnemer:

Peter van Denzen

Oudste deelneemster:
Nel Hogervorst (70 jaar)
Aanmoedigingsprijzen:
Justin Biezenaar

Beugelbekkies

Jort Groot

MAANDAG 2 SEPTEMBER


Golfwedstrijd heren: 37 deelnemers

1. Bob van den Burg – 30 punten
2 .Peter van Schie – 27 punten (sloeg ook 2 birdies!)
3. Oskar Sigurdsson – 27 punten
Tweary: Jan van der Zwet
Neary: Rudolph Uittenbogaard
Longest: Jan van der Zwet

Klaverjassen en Jokeren: 64 deelnemers


Biljarten-vlotbrug: 9 deelnemers

1. Leo Broekhof 110 pnt – 2. Leo de Groot 104 pnt – 3. Dick Kortekaas 97 pnt – 4. Arie v.d. Burg 80 pnt – 5. Mart Geerlings 80 pnt – 6. Wim van Kampen 75 pnt – 7. Gerard v.d. Voort 71 pnt – 8. Bert Kleverlaan 63 pnt – 9. Jan van Kampen 46 pnt.

 

Noordwijkerhoutse Oranjezwemkampioenschappen: 24 deelnemers


Recreanten

Jongens 6 jaar en jonger      

1. Max Schrikkema

Jongens 7 jaar                       

1.Lars Schrikkema                            

Meisjes 7 jaar                                   

1.Jet Hogervorst

Jongens 8 jaar                       

1.  Finn Knijnenburg

2.  Kay Hooghiemstra                                    

3.  Ivan de Groot

Meisjes 8 jaar                                   

1.Jente Parlevliet

Meisjes 9 jaar                                   

1. Kiyra v.d. Berg

Meisjes 10 jaar                     

1.  Amy Borst

2. Fleur van Ruiten

Jongens 13 jaar                     

1. Wout Parlevliet

Wedstrijd                                         

Meisjes 8 jaar                                   

1. Tess Meeuwissen

Meisjes  9 jaar                       

1. Pien Hogervorst 

Jongens 10 jaar                     

1. Rowan de Groot

Meisjes 10 jaar                     

1. Suuz Griekspoor

Jongens 11 jaar                       

1. Luuk Knijnenburg                          

Meisjes 11 jaar                     

1. Charlene Ruiten

Jongens 12 jaar                     

1. Milan de Groot

Meisjes 12 jaar                     

1. Floor Hogervorst

Jongens 14 jaar                     

1. Tycho Knijnenburg

Jongens 16 jaar                     

1. Finn de Kan

Jongens 17 jaar en ouder     

1. Bert  Duivenvoorde

Volwassenen                        

1. Chris de Kan
                                                                           

Jeugdbowlingtoernooi: 40 deelnemers

Jongens

1. Axel Vrijland

2. Mats de Klerk

3. Quint van Zuilen

Meiden

1. Laura Hermans

2. Lieke v.d. Slot

3. Eline van Manen

Bowlingtoernooi: Volwassenen: 80 deelnemers

Teams
1.Nooit in de goot 1  

2. FF gauw                 
3. Team Marijnen
Dames:

1. Petra v.d. Bos

2. Veronique Steekers

3. Sandy de Groot

Heren:

1. Bart Vreugdenhil

2. Frans

3. Andre

28ste Oranjebridgedrive: 112 deelnemers  56 paren

Lijn A Rood

1. Jeanne Haket en Paul Haket 61,81%
2. Corrie Hogervorst en Egbert Schut 59,72%
3. Maurice v.d. Berg en Nico v.d. berg 57,99 %

Lijn B Blauw

1. Mary Bon en Riet v.d. Linden 58,33%

2. Jan Verver en Lenie Aartman 56,25%

3. Marijke v.d. Spek en Andre v.d. Spek 54,51%

Lijn C Groen

1. Amy Straathof en Agnes van Eeden 60,42%

2. Adry Hogervorst en Bert Hogervorst 57,64%

3. Marianne Brama-Duivenvoorden en Marianne Rooijakkers 56,94%
Lijn D Oranje

1. Dineke Bod en Jan-Willem Bod 62,15% (Tevens de hoogste zaalscore.)
2. Lineke Aalberts en Helma Hultzer 60,76%
3. Truus Burgmeier en Coby Augustinus 57,99%

DINSDAG  3 SEPTEMBER

Golfwedstrijd dames: 30 deelnemers

Cat. 1
1. Diana Nederstigt – 26 punten
2. Marie-Anne Uitendaal – 26 punten 
3. Annemarie Menken – 25 punten
Cat. 2
1. Louise van Alenburg – 25 punten
2. Adrie de Jager – 24 punten 
3. Wil Duivenvoorde – 22 punten
Neary: Ria de Klerk
Longest: Maaike Baker

60+ middag Munnekeweij: 80 deelnemers

Leukst verklede: Mevr. Heemskerk

Jeugd Oranjeloop en Spoc- loop: (nog niet bekend) deelnemende kinderen

Meisjes t/m 11 jaar:

1. Jacey-lynn Went

2. Nikki van Haaster

3. Floor Schouls

Jongens t/m 11 jaar:

1. Finn Stoter

2. Toine Duindam                                                                                                                                                               3. Tijn v.d. Weiden

Meisjes 12 t/m 14 jaar:

1. Danique Bouckae

2. Demi Halvemaan

3. Suus v.d. Slot

Jongens 12 t/m 14 jaar:

1. Nick Duinkerken

2. Bryan Kaak

3. Rens van Haaster

Super Prestige Oranje Circuit: (nog niet bekend) deelnemende kinderen
Dames:
1. Carmen Oosterkamp                                                                                                                                                                         2. Mieke Aanen

3. Danielle Vos                                                                                                                                                         

Heren:
1. Zeb Beelen                                                                                                                                                                                            2. Twan Altorf                                                                                                                                                                    3. Hans van Haasteren

Eerste Noordwijkerhouter

Dames: Carmen Oosterkamp

Heren: Daan Noteboom

Etalage puzzelwedstrijd:  55 deelnemers
1. Betty Heemskerk

2. Marianne Jaspers

3. Maaike Rietvink

Klaverjaswedstrijd in het Victorhuis:  49 deelnemers

1. Nico den Elzen – 7641 punten

2. Tint Nulkes – 7062 punten

3. Engel Plug – 6713 punten

WOENSDAG 4 SEPTEMBER

Tonknuppelen heren en dames: 640 deelnemers – 529 heren en 111 dames
De Ron van de Burg bokaal is gewonnen door George Vink

Baan 1

Ton 1. Dirk van Baaren

Ton 2. Paul de Klerk

Ton 3. Kees Hulsebosch

Geldton Dirk van Baaren

Baan 2

Ton 1. Barry ten Berge

Ton 2. Ruud Bakker                                                                                                                                         Ton 3. Kelvin Vink

Geldton Christiaan Appel Vink

Baan 3

Ton 1. Patrick

Ton 2. Jelle v.d. Slot

Ton 3. Bart Smit

Geldton Henk

Baan 4

Ton 1. Gertjan Rotteveel

Ton 2. Bart Voorn                                                                                                                                            Ton 3. Arie

Geldton Arie

Baan 5

Ton 1. Jeff v.d. Slot

Ton 2. Michael Broekhof

Ton 3. Roan de Klerk

Geldton Karel Heemskerk

Baan 6

Ton 1. Koen Tuttebel

Ton 2.  Armin van Buurman

Ton 3.  Armin van Buurman

Geldton  Rick de verzekeringsmagnaat

Baan 7

Ton 1. George Vink

Ton 2. Alex Nederstigt

Ton 3. Bob Immerzeel

Geldton Bob Immerzeel

Baan 8

Ton 1. Mark den Elzen

Ton 2. Stephan Broekhof

Ton 3. Robbert Voshart

Geldton  Mark Heemskerk

Baan 9

Ton 1. Sander de Moor

Ton 2. Guus                                                                                                                                            Ton 3. Dirk Kerkvliet

Geldton Nick Zandbergen

Dames baan 1

Ton 1. Lilian Aartman
Ton 2. Loes Wijnands
Ton 3. Marjolein Warmerdam
Geldton is aan Stichting met je hart geschonken
Dames baan 2

Ton 1. Diaan Keizer

Ton 2. Claire Duindam

Ton 3. Nicolien Heemskerk

Geldton Manon v.d. Linden

Dames baan 3

Ton 1. Wilma Heemskerk
Ton 2. Marian
Ton 3. Petra v.d. Slot
Geldton Petra Lagerwerf

Tonknuppelen kinderen: 43 deelnemers

Baan 1

Ton 1. Jada Nederstigt

Ton 2. Julia Hogervorst

Ton 3. Jette D’Hooghe
Baan 2
Ton 1. Sem den Elzen

Ton 2. Jack Uittenbogaard

Ton 3. Sjoerd Damen

73ste Ronde van Noordwijkerhout

Jeugdwedstrijd: aantal deelnemers 23

Jeugd AGU kids
Geboortejaar 2011 – 2012

Meisjes
1. Jet Hogervorst
Jongens
1. Xavier Hachmang
2. Tom de Klerk
3. Andris Lommerse
Geboortejaar 2009 – 2010
Meisjes
1. Pien Hogervorst
2. Jente Parlevliet
3. Lynn Tetteroo
Jongens
1. Cas van den Berg
2. Pepijn ten Hoopen
3. Mike Jonkheer
Geboortejaar 2007 – 2008
Meisjes
1. Floor Hogervorst

Jongens
1. Roy Tetteroo
2. Oscar Heemskerk
3. Klaas Wassenaar

 Amateurs sportklasse junior: aantal deelnemers 14

1. Bart van Ruiten Noordwijkerhout
2. Bob Jonkheer Noordwijkerhout
3. Hans van Eijk. Nieuw – Vennep

 Trimmers: aantal deelnemers 34

1. Arie van Oijen Noordwijk
2. Klaas van Hage Noordwijkerhout
3. Mark van der Hulst Voorhout

Tonsjorren: 10 teams – 7 heren – 3 dames

Tonsjorren dames:

1. Flirty Foxes – 215kg 

2. De Trekkertjes – 210kg

3. Dames VVSB2 – 205kg

Tonsjorren heren:

1. Capers Hoveniers – 310kg (geslaagde record poging van 335kg)

2. Drinkebroeders – 295kg

3. De Rukkers – 285 kg   

 DONDERDAG 5 SEPTEMBER

Viswedstrijd:  32 deelnemers

Heren

  1. Sjaak Witteman
  2. Jack de Kan
  3. Henk Witteman

Dames

1. Marian v.d. Burg

Vogelschieten: 85 deelnemers waarvan 19 dames

Dames

1. Ingrid Kortekaas

2. Juduth Romviel

3. Lisa Ruigrok

Heren

1. Alexander v.d. Nouland

2. Joep van Staveren

3. Chris Duivenvoorde

Jeu de Boules: 15 deelnemers

1. Mart van Stein – Ria Turenhout

2. Theo v.d. Wiel – Tineke D’Hooghe

3. Wim v.d. Holst – Leo Turenhout

Sjoelen: 10 deelnemers

1. Trix Spaans

2. Frank v.d. Berg

3. Riet van Gijlswijk

Klootgooien: 29 deelnemers

1. Kees Rietvink

2. Lia de Winter

3. Jan Meijer

Schatgraven: +/-  200 deelnemers

Hoofdprijs

Lise Booy – Hilde Sebregts – Lisa Aarts – Illyas Amghar

Motorcross: 87 deelnemers

Bromfietsklasse

1. Bart Dinter

2. Steef Reitsema

3. Thomas Leinberger

50cc

1. Bart Nijssen

2. Jann Huisman

3. Mike Kuipers

50cc Classic BM

1. Claus Langeveld

65cc grote wielen

1. Thijs Niesing

2. Sven Geerlings

65cc kleine wielen

1. Sill Nijssen

2. Sem Raats

3. Xavi Hachmang

85cc grote wielen

1. Jenitty v.d. Beek

2. Milan Beijer

3. Joep van Diemen

MX125

1. Sem Beijer

2. Mike den Bleker

3. Mike Plesman

MX250

1. Robby Hoogenboom

2. Jan Huisman

3. Dario van Saase

MX500

1. Jerry Jannink

2. Dyon Wieringen

3. Bart Warmenhoven

Superklasse

1. Rene de Jong

2. Lars Griekspoor

3. Tino de Winter

Off the road

1. Dario van Saase

2. Gerard Nijssen

3. Cor Warmerdam

Veteranen

1. Tino Winter

2. Michel vd Horst

3. Erik Jan Kleverlaan

Bingo-Time in Puyckendam: 120 deelnemers

Palingtoernooi: 48 deelnemers

Stef Stuntpiloot:   78 deelnemers – 30 jeugd en 48 volwassenen

Kleurwedstrijd:  35 deelnemers

0-2 jaar: Juul v.d. Mey

3 jaar: Pieter Passchier

4 jaar: Milou de Ree

5 jaar: Joey Duivenvoorden

6 jaar: Jassy Rijnsburger
7-8  jaar: Tess van Beusekom

Advertentiepuzzel in het boekje: 279 inzendingen

1.  Danielle van Kampen
2.  Noortje v.d. Burg
3.  Piet v.d. Burg

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here