
Lisse – Bart Siemerink meldt dat het tijd is voor een nieuwe uitdaging na tien jaar directeur te zijn geweest van Keukenhof. Het is nog niet bekend welke nieuwe uitdaging dit gaat zijn.
“De eerste jaren bij Keukenhof maakten we een sterke groei door tot 1,5 miljoen bezoekers en een hoge bezoekerstevredenheid. Daarna volgde de succesvolle integratie van de bloemententoonstelling en het landgoed. De afgelopen twee coronajaren waarin we niet open mochten hebben we goed doorstaan. De rol die Keukenhof vervult in regionale discussies en ondersteuning van de sector is uitgebreid. Daarmee is dit voor mij een goed moment; nu is het tijd om het stokje over te dragen”, aldus Siemerink.
Het bestuur van de eigendomsstichting zal voor een opvolger van Siemerink zorgen. Wie dat wordt is nog niet bekend.


![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)







![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)

![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)







![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-100x70.jpg)