
Vind jij het belangrijk dat kinderen worden voorgelezen? Kun jij goed organiseren? En ben je 20 weken achter elkaar beschikbaar? Dan is de Bibliotheek van Noordwijk op zoek naar jou!
De Bibliotheek Bollenstreek start in Noordwijk met de VoorleesExpress. De VoorleesExpress is er voor kinderen van 2 tot en met 8 jaar die moeite hebben met taal. Vrijwilligers van de Bibliotheek Bollenstreek komen 20 weken lang bij deze kinderen en hun ouders langs om voor te lezen. Zo leren ze dat (voor)lezen leuk is. Bovendien draagt het bij aan de taalontwikkeling van deze kinderen en hun familieleden.
Voor de activiteiten in Noordwijk worden twee coördinatoren gezocht.
Als coördinator van de VoorleesExpress onderhoud jij de contacten tussen de gezinnen, de voorlezers en de projectleider van de Bibliotheek Bollenstreek. Je begeleidt vijf gezinnen en hun voorlezers. Ook organiseer je een of twee bijeenkomsten voor je voorlezers, waarin ze ervaringen kunnen uitwisselen. Meer informatie en aanmelden: www.bibliotheekbollenstreek.nl/VoorleesExpress.