Na het vervangen van de bomen is nu het muurtje rond de Witte Kerk aan de beurt

Noordwijkerhout – De bomen rond de Witte Kerk worden gekapt. Woensdagochtend werd gestart met het weghalen van veertien bomen. Ze worden uit veiligheidsoverwegingen verwijderd. Zes blijven er staan.

De gekapte bomen worden eind januari/begin februari vervangen door dertien krimlindes. De krimlindes worden 15-20 meter hoog en hebben een brede, ovale kroon die 10 tot 20 meter breed is. Er komt een speciale constructie voor grondwater omdat de Witte Kerk op een strandwal ligt. Daardoor is de afstand tot het grondwater groter dan normaal.

Wethouder Bilars, een aantal raadsleden en leden van de project-groep Centrumvisie bezochten eind december Bomencentrum Nederland in Baarn. Daar bekeken zij “hun” krimlindes.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in