
Hillegom – Wethouder Anne de Jong heeft het startsein gegeven voor de bouw van acht eengezinswoningen in Jozefpark.
In Jozefpark is veel aandacht besteed aan het behoud van de Jozefkerk. Die krijgt een zorgbestemming voor cliënten van de Korian Groep, die 24 uur per dag zorg nodig hebben. In de pastorie komt een zorghotel en in het Theresiahuis worden tien zorgeenheden ontwikkeld voor mensen die lichte zorg nodig hebben.
In het nieuw gebouwde Crescendo-gebouw worden 24 huur- en 10 koopappartementen gebouwd en in de voormalige Jozefschool komen nog eens 12 huurappartementen. Meer informatie: www.jozefpark-hillegom.nl




![[AUDIO] Wim Alleman wint Hillegomse kunstwedstrijd ‘De Nieuwe Houttuin’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3470-218x150.jpeg)









![[AUDIO] Hans van den Berg presenteert eigen boek Hans Berg Honderduit](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/hans-218x150.jpg)



![[SAMENVATTING] Warmunda schiet uit haar slof. Verlies voor Teylingen en Van Nispen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2023/10/voetbal-218x150.jpg)







