
Noordwijkerhout – Bewoners van de Pioen, directe buren van De Schelft, willen dat het gebouw op dezelfde locatie wordt herbouwd. In een brief aan de Noordwijkse gemeenteraad vragen ze om zo snel mogelijk dit besluit te nemen.
Volgens de buren is De Schelft belangrijk voor de sociale samenhang van Noordwijkerhout. Het vormt een verbindende factor tussen bewoners, culturele organisaties en sportverenigingen. Daarnaast is het een taak van de gemeente om sport en cultuur te faciliteren, aldus de briefschrijver. Het bestemmingsplan staat een nieuwe Schelft op deze plaats toe, zodat zonder omwegen en onnodige procedures de vergunning tot herbouw kan worden gegeven.
De briefschrijver besluit dat zij als directe buren geen bezwaren zullen indienen.
Is het verzekeringsgeld eindelijk binnen , bouwen dan maar snel….
Volgens mij is er geen verzekeringsgeld, maar moet het van ons belastinggeld worden betaald !
Moet er niet eerst naar de volgende 20 jaar gekeken worden waarschijnlijk.is er dan een bollen gemeente
Zou dus logischer te zijn.of er niet ergens centraal bv bij de leeuwenhorst een grote sport en toneel centrum komt overdag voor de scholen s avonds voor alle sportverenigingen toneel en.andere verenigingen ook bv voor voorhout