
Teylingen – B&W van Teylingen vraagt aan de gemeenteraad of de pilot voor het aardgasloos maken van de flats in de Kagerbuurt in Sassenheim moet doorgaan.
Alleen als de raad een budget beschikbaar stelt om te starten met de pilot, kan de gemeente met een uitgewerkt plan een aanvraag doen voor subsidie. Ook vinden B&W het belangrijk om de bewoners en bedrijven van de Kagerbuurt te informeren over de huidige stand van zaken.
Eerder werd het voorstel over de pilot in de commissie Duurzaamheid, Economie en Bestuur aangehouden. B&W willen in september een antwoord van de raad.
Wanneer gaat de politiek wakker worden . Van het gas af is onbetaalbaar .Er zijn al genoeg voorbeelden in het land die aantonen dat het niet betaalbaar is . Vorige week nog Den Haag in het nieuws en vandaag Leiden . Stop met deze miljoenen over de balk gooien ten koste van de burger .