Boswijk (re) op bezoek bij Van der Slot Tulips

Voorhout – Het CDA-tweede kamerlid Derk Boswijk heeft Teylingen bezocht. Als nieuwe woordvoerder landbouw van de CDA-Tweede Kamerfractie wilde hij kennis maken met de bloembollenteelt.

Hij bezocht drie landbouwbedrijven in Voorhout, die zich op verschillende manieren bezighouden met de teelt van en handel in bloembollen. De Tulperij is uniek, daar de bloembollen nog handmatig gepeld worden. Van der Slot Tulips teelt op innoverende wijze een grote variëteit aan tulpen. Duurzaamheid is belangrijk. Bloembollenkwekerij Roma Nova weet de bollencultuur te combineren met home decoration.

Derk Boswijk sprak met een aantal ondernemers over de toekomst van de bollenteelt in de Bollenstreek. Daarbij kwamen o.a. de nijpender wordende personeelstekorten aan de orde alsmede het functioneren van de Greenport Ontwikkelingsmaatschappij (GOM).

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in