
Teylingen – Het CDA Teylingen heeft woensdag fietslampjes uitgedeeld. De partij deed dit om aandacht te vragen voor veilige schoolfietsroutes.
De ervaring leert volgens de partij dat nog steeds veel mensen zonder licht fietsen. Om hier verandering in aan te brengen voert ook de politie met regelmaat zichtbaarheidscampagnes. Het CDA vraagt naast goede verlichting ook aandacht voor de verkeersveiligheid.
Het CDA wil dat de provincie de Top 100 schoolfietsroutes onder de loep neemt en de knelpunten oplost. Dat kan door fietspaden duidelijk af te scheiden van autowegen, borden en belijning te verbeteren of maatregelen te nemen bij gevaarlijke oversteekpunten.



![[AUDIO] Gerard Rutgrink ontvangt Teylinger Geschiedenisprijs](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3930-218x150.jpeg)

![[AUDIO] Gemeenten HLT en Stek leggen woonafspraken vast voor komend jaar](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/WhatsApp-Image-2025-12-15-at-18.25.25-218x150.jpeg)






![[SAMENVATTING] VVSB al voor de thee langs FC Rijnvogels (3-1)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/Kleijweg-218x150.jpg)

![[AUDIO] Eerste van 1000 bomen geplant in Teylingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/bomen-218x150.jpeg)







