Teylingen – In Sassembourg in Sassenheim werd donderdag voor de tweede keer een duurzaamheidsmarkt gehouden.
Buiten stond al een mobiele wagen met duurzame producten. Binnen stonden kraampjes waar de bezoekers allerlei informatie konden vergaren. Het repair café liet producten zien, maar ook de Rabobank presenteerde de mogelijkheden. Verder waren organisaties op het gebied van duurzaamheid aanwezig zoals natuurontdekkingscentrum Koudenhoorn en Fairtrade Teylingen.
De gemeente Teylingen wil in 2030 100% duurzaam te zijn. Dat moet door middel van samenwerking door gemeente, ondernemers en inwoners gebeuren. De markt geeft daarbij allerlei voorbeelden.


![[AUDIO] Gerard Rutgrink ontvangt Teylinger Geschiedenisprijs](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3930-218x150.jpeg)














![[AUDIO] Sporters van Maxigym fietsen voor gelijke sportkansen voor alle jongeren in Teylingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3946-218x150.jpeg)


![[AUDIO] Vrijwilligers Voorhout bedankt voor inzet bij wijkvarkentjes](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/03/031125varkens-1-218x150.jpg)


![[AUDIO] Sporters van Maxigym fietsen voor gelijke sportkansen voor alle jongeren in Teylingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3946-696x385.jpeg)



![[AUDIO] Sporters van Maxigym fietsen voor gelijke sportkansen voor alle jongeren in Teylingen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_3946-100x70.jpeg)