
Lisse – Wethouder Kees van der Zwet heeft donderdagmiddag een openbare laadpaal op de Laan van Rijckevorsel in gebruik gesteld.
Het is de eerste laadpaal die in samenwerking met Allego op aanvraag van een inwoner is geplaatst in Lisse. De paal is bedoeld voor bezitters van elektrische auto’s die niet op eigen terrein kunnen opladen. Inwoners van Lisse kunnen een laadpaal in de openbare ruimte aanvragen. Allego en gemeente toetsen vervolgens of en waar de laadpaal kan worden geplaatst.
Dat is gratis, maar aanvragers moeten zich realiseren dat het minimaal 16 weken duurt voor de paal er staat. Dit in verband met het te nemen verkeersbesluit en de technische voorbereidingen.




![[AUDIO] Wim Alleman wint Hillegomse kunstwedstrijd ‘De Nieuwe Houttuin’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3470-218x150.jpeg)




![[SAMENVATTING] Verliezend FC Lisse loopt rood aan op de Boekhorst (2-1)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/Neral-IMP1678-218x150.jpg)




![[VIDEO] Jan en Lilian Aartman 66ste prinsenpaar der Kaninefaaten](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/prinsenparen-218x150.jpg)


![[SAMENVATTING] Warmunda schiet uit haar slof. Verlies voor Teylingen en Van Nispen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2023/10/voetbal-218x150.jpg)





![[AUDIO] Hans van den Berg presenteert eigen boek Hans Berg Honderduit](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/hans-218x150.jpg)



