archieffoto

Noordwijk – Het Platform Cultureel Erfgoed Noordwijk moet langer wachten op extra subsidie van de gemeente.

De gemeenteraad heeft een aantal maanden geleden een motie van D66 en PvdA aangenomen om het geld in het Erfgoedfonds te verhogen van € 35.000 naar € 100.000 per jaar. Het college van burgemeester en wethouders vraagt de raad om deze motie nog niet uit te hoeven voeren.

Het gemeentebestuur wil volgend jaar beginnen met het vernieuwen van het cultuurbeleid voor de periode 2022-2025. Dit nieuwe cultuurbeleid wordt volgens het college opgesteld in samenwerking met de hele culturele sector, inclusief de erfgoedsector.

1 REACTIE

  1. Wacht daar maar even mee want er komen echt wel een paar jaren dat het geld ergens anders voor gebruikt kan worden in deze Corona tijd.Die huizen blijven toch wel staan.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in