Noordwijkerhout – Expositie schilderijen Yvonne Dobbe-Pennings
31jan(jan 31)09:0803apr(apr 3)23:08Noordwijkerhout – Expositie schilderijen Yvonne Dobbe-Pennings
evenement details
Wat: Expositie schilderijen en decoraties Waar: Bibliotheek Bollenstreek, vestiging Noordwijkerhout
evenement details
Wat: Expositie schilderijen en decoraties
Waar: Bibliotheek Bollenstreek, vestiging Noordwijkerhout
Wanneer en hoe laat: zaterdag 31 januari 2026 tot en met vrijdag 3 april 2026 tijdens openingstijden van de bibliotheek
Kosten: Gratis.
Hieronder volgt informatie van de organisator:
Even voorstellen,
Mijn naam is Yvonne Dobbe-Pennings.Schilderen is mijn passie! Het begon met een schilderijtje voor de babykamer en sindsdien zijn we vele jaren en veel schilderijen verder. Mijn schilderijen zijn vaak kleurrijk en figuratief. Een aantal onderwerpen die regelmatig voorbij komen zijn: quality-time, mooie schoenen en yoga. Kortom dingen in het leven waar je blij van wordt.
Een schilderij kan meer zijn dan een decoratie. Een beeld aan de muur kan je stemming beïnvloeden, je even laten glimlachen of je herinneren aan iets fijns. Voor mij is kunst een dagelijkse bron van energie en positiviteit, en dat gevoel probeer ik door te geven in mijn werk.
Naast schilderen decoreer ik ook oesters en jakobsschelpen.
Vanaf zaterdag 31 januari tot vrijdag 3 april zijn een aantal van mijn werken te bewonderen bij de bibliotheek in Noordwijkerhout.
Je kunt mij volgen via Instagram en Facebook @Art&Oysters of een kijkje nemen op mijn website: www.yvonnedobbepennings.nl.
















![[VIDEO] Beroemde Franse kunstschilder Monet precies 140 jaar geleden op bezoek in Bollenstreek](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/03/031126monetknorrenburg-218x150.jpg)


