Noordwijkerhout – Golfwedstrijd Koningsdag voor goed doel
27apr07:0017:00Noordwijkerhout – Golfwedstrijd Koningsdag voor goed doel
evenement details
Wat: Golfwedstrijd voor goed doel Fietsmaatjes Waar: Golfbaan Tespelduyn, Noordwijkerhout Wanneer en hoe laat: zaterdag 27 april 2026 om 07:00–17:00 uur
evenement details
Wat: Golfwedstrijd voor goed doel Fietsmaatjes
Waar: Golfbaan Tespelduyn, Noordwijkerhout
Wanneer en hoe laat: zaterdag 27 april 2026 om 07:00–17:00 uur
Kosten: 5 euro
Hieronder volgt informatie van de organisator:
Golfbaan Tespelduyn organiseert op Koningsdag een golfwedstrijd voor het goede doel met een prijzenpot van ruim € 7.500
Noordwijkerhout, 2 april 2026 – Golfbaan Tespelduyn organiseert op Koningsdag een golfwedstrijd voor het goede doel Fietsmaatjes met een prijzenpot van ruim € 7.500. Van 7:00 tot 17:00 uur hebben deelnemers de kans om te strijden voor twee van de 66 greenfees op prachtige golfbanen met een totale waarde van ruim € 7.500.
“Het is geweldig om te zien hoe de gemeenschap samenkomt voor een dag vol plezier en weldoenerschap,” zegt Peter Duivenvoorde, directeur van Tespelduyn. “Bij Tespelduyn streven wij ernaar om niet alleen uitzonderlijke ervaringen te bieden maar ook om terug te geven aan de gemeenschap. Dit evenement belichaamt die missie.”
Ferdinand Warmerdam, vertegenwoordiger van Fietsmaatjes Hillegom, voegt eraan toe: “Mede namens Fietsmaatjes Noordwijkerhout en De Zilk zijn wij ontzettend dankbaar voor de belangrijke steun van Tespelduyn en alle deelnemers aan dit evenement. Met de opbrengst kunnen we nóg meer mensen de kans bieden om te genieten van de vrijheid en het plezier van samen fietsen. Het is hartverwarmend om te zien hoe de golfers op Koningsdag samenkomen om ons op hartverwarmende wijze te steunen.”
Dankzij gulle sponsors worden prachtige prijzen ter waarde van ruim € 7.500 verloot waardoor alle deelnemers kans hebben op de mooiste golfprijzen. “De winnaars worden middels loting bepaald zodat iedereen even veel kans heeft om te winnen,” geeft Duivenvoorde aan. “Het is echt groots dat er 66 greenfees voor de mooiste banen van Nederland zijn te winnen. Zo kunnen de winnaars met 2 personen gaan golfen op banen zoals Bernardus, De Lage Vuursche, De Haagsche, De Herkenbosche, Swinkelsche, De Goese, De Rijswijkse, Welderen en nog vele andere banen. Daarnaast maken gelukkigen kans op liefst 10 greenfees voor De Noordwijkse. En er zijn nog meer prachtige prijzen te winnen!”
Neary-prijs: 2x Day Membership op Bernardus
Van 9:00 tot 17:00 uur kan iedereen langskomen en op de 95 meter lange Parkhole voor slechts € 5 per poging proberen de bal zo dicht mogelijk bij de hole te slaan en de ‘Neary’-prijs te winnen. “De winnaar zal zich bijzonder gelukkig prijzen met een zeer exclusieve prijs,” aldus de razend enthousiaste Duivenvoorde. “Voor 2 personen een ‘Day Membership’ op de prachtige golfbaan van Bernardus ter waarde van liefst € 500. Hiermee kunnen de winnaars een volledige dag onbeperkt golfen op de Championship
course van Bernardus Golf. Bovendien is deze dag inclusief gebruik van alle faciliteiten zoals het verwarmde buitenzwembad, de tennisbaan, gym, sauna en hamam.”
Extra prijs: VIP-kaarten KLM Open
“Het is werkelijk fantastisch om te ervaren hoe deze dag is gegroeid in de afgelopen jaren,” geeft de glunderende Warmerdam aan. “Hoe mooi is het dat wij op deze dag ook 2 exclusieve VIP-kaarten inclusief hapjes en drankjes in de VIP-lounge voor het KLM Open kunnen verloten!”
Winnen op Trackman
“Nieuw dit jaar is dat wij een extra wedstrijd op het Trackman-radarsysteem op de drivingrange organiseren,” licht Duivenvoorde toe. “Hieraan kun je ook deelnemen indien je niet meespeelt met de golfwedstrijd. Wij spelen dan de zgn. ‘Bullseye-Challenge’ hierbij verzamel je punten zoals bij het darten en de winnaar gaat naar huis met 2 greenfees op een prachtige baan. Wij hebben er enorm veel vertrouwen in dat wij met zoveel activiteiten én de waanzinnige prijzen een hele mooie cheque uit kunnen gaan reiken.”
Meer informatie en inschrijven voor de wedstrijd kan via www.golfbaantespelduyn.nl/koningsdag.
Fietsmaatjes
Fietsmaatjes is een organisatie die mensen die niet meer zelfstandig kunnen fietsen koppelt aan vrijwilligers voor gezamenlijke fietstochten op een duofiets met elektrische trapondersteuning. Door sociale isolatie te verminderen en plezier en beweging te bevorderen, draagt Fietsmaatjes bij aan een inclusievere samenleving waarin iedereen kan genieten van de vrijheid en vreugde van fietsen. Voor meer informatie kunt u terecht op: https://fietsmaatjes.nl/









![[SAMENVATTING] FC Lisse in bollenderby ruimschoots langs VVSB (3-0)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/FcLisse-218x150.jpg)




![[Samenvatting] Noordwijk nipt langs Zwaluwen Vlaardingen (1-0)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Senna-Westveld-Nw-Zwaluwen-218x150.jpg)









