Hillegom – Leerlingen van het Fioretti College in Hillegom werden gecontroleerd op fietsverlichting. Donderdagochtend voerde de politie een controle uit bij het fietspad dat voor de school loopt. Elk jaar controleert de politie rond deze tijd op fietsverlichting. Fietsers zonder licht werden niet beboet maar kregen van de politie een waarschuwing en een setje fietslampjes. Bij de meeste leerlingen was het licht overigens in orde.
De scooterrijders werden gecontroleerd op snelheid. Zij werden door de politie begeleid naar de parkeerplaats waar een rollerbank stond.
waarom eerst waarschuwen, ik word moe van dat gepamper, gewoon bekeuren, mensen moeten weten waar zij aan toe zijn, geldt ook voor alles rond Corona, wel een bon, dan weer geen bon, schept alleen maar verwarring. duidelijkheid vanuit overheid is een 1e vereiste: “ja is ja” en “nee is nee” zijn wij ook van het “ja maar” af.