Geslaagden Rijnlands lyceum Sassenheim

Foto: Anneke vd Heiden

Sassenheim – De geslaagden op het Rijnlands lyceum Sassenheim zijn:

Atheneum
ABBENES
Dion Meiland
Elise van de Meerendonk
HILLEGOM
Birgit Bouwman
KAAG
Tim Hoogeveen
LEIDEN
Lucas Thanos
LISSE
Bryan Kaak
Evy van der Lugt
George Hogenboom
Jasmijn Baarda
Jelle van Diest
Jennifer Alkemade
Jens Alkemade
Joost Vrijburg
Kim Ras
Kirsten Göbel
Lorna Galdeij
Lucas Paul
Luuc van der Meij
Mats van der Mark
Tessa Bal
Tom Jongenotter
LISSERBROEK
Ilse Pollet
NIEUW-VENNEP
Jaïr de Ruiter
NOORDWIJK
Aimée Baalbergen
NOORDWIJKERHOUT
Bouwe van de Krol
Carolina Warmerdam
Cato van Schaik
Noa Hagen
RIJNSBURG
Puck de Ruiter
SASSENHEIM
Anne Landwer Johan
Anouk Bemelman
Artemis Tsibogiannis
Britt van der Molen
Chris Pitti
Elise Zaal
Ella van der Meer
Fien van Essen
Fleur Heemskerk
Giulia Malpaga
Helena Kraus
Jesper Plaizier
Julia Nijgh
Justin Ghobrial
Marnix Hettema
Milou Bierma
Puck van der Wee
Roos van Dalen
Sanne van der Hoorn
Sara Hoogenboom
Saskia van der Heiden
Selina Juffermans
Sem van der Voort
Simone van Dijk
Sterre van Vugt
Thijs Schmidt
Tim Wassenaar
Ward Koerten
Wendy Grootendorst
VOORHOUT
Aimée Blekkink
Chiara van Beek
Emily de Haas van Dorsser
Erik Heijne
Farah van Noort
Hanne van Gerven
Isa Kappe
Jan van den Berg
Jelle de Kruijk
Jelle Engels
Jelmer Vriend
Jonathan van der Kamp
Laura Sassen
Lex Mels
Louise van Klink
Mara Knottenbelt
Marit Nabuurs
Maurits Visser
Michiel van Houten
Niels Langezaal
Noa Kortekaas
Noëlle Wijnhoven
Noortje van der Wagt
Rani van Leeuwen
Richard van der Elst
Rutger van Geijlswijk
Sanne Gorter
Sanne Noordermeer
Sten van der Togt
Stijn Muusse
Tessa Kruit
Thomas Roeleveld
Wessel Mosterd
Wout Zekveld
WARMOND
Louise Does
Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs
ABBENES
Thomas Wood
BUITENKAAG
Connie Voskuijl
HILLEGOM
Sanne van den Berg
KAAG
Pippa Hoogeveen
LISSE
Anne Ras
Casper Kovacsek
Casper Turk
Dana Carroll
Emile Paardekooper
Indy Bakker
Jenny Schütt
Joris Duinkerken
Julian de Groot
Melissa Kupiec
Sam Minnaard
Tim van Miltenburg
Tobias Brückner
Yoran Steneker
Youp Hogenboom
LISSERBROEK
Bram Verloop
Lina Ahmadi
NOORDWIJKERHOUT
Donna Warmenhoven
Jort Reitsma
Sydney Bergsma
OEGSTGEEST
Ilona Eikmans
Inge Gijsman
Lucas Van de Voort
Philip Timmermans
Reinbert Timmermans
SASSENHEIM
Anne Peeters
Anouk Eikens
Bart Moerman
Brigit de Lange
Calvin Kersten
Cas Podt
Eliza Flores
Evy Diris
Finn Seuren
Gina Schepers
Jasper van den Berg
Jelte Minke
Jet van den Aardweg
Jorn Modderman
Karthiga Rasalingam
Kayleigh Markwat
Luciënne van Velzen
Luuk van Vliet
Madelein van Lemmen
Mathias Prischink
Merel Koning
Merijn Vonk
Philine Koerten
Randa Abdirab
Remy van Eijk
Rosalie Sanders
Sanne van den Berg
Sanne van der Raad
Sjoerd van Leeuwen
Stijn van Egmond
Tim Warmerdam
Tycho Verheijen
Zara Yildiz
VOORHOUT
Amy Hartenberg
Annabel Verlinden
Anne Floor de Jong
Daemon Zierikzee
Eline Oskam
Elise van Noort
Ellen Dijkstra
Fabian van der Zwart
Femke Visser
Inger van der Sleen
Jan de Heer
Jens Hoogink
Jesse Paauw
Joost van Abswoude
Koen Bahlmann
Lars Wijnbelt
Léon Appeldoorn
Lianne Berkheij
Marijn Jansen
Max van Schagen
Nick Zwetsloot
Norianne van Houten
Olivier Nulkes
Paris Duivenvoorden
Pien Verhart
Sigrid van Munsteren
Sil Keijzer
Tessa van den Broek
Thim Peters
Thomas van Altena
Thom van der Laan
Twan Wijnands
Wessel Kamp
Wouter Brouwer
Yorik Moonen
WARMOND
Eva Sieval
Finn de Winter
Laura van Ingen
Maartje Velzel
Marit Hendriks
Quinten Steenvoorden
Roxanne Caffa
VMBO Theoretische leerweg
ABBENES
Manoy Hardeveld
BUITENKAAG
Dim Riethoff
HILLEGOM
Steffanie Gilissen
KAAG
Jolling Smit
LISSE
Brit Smits
Duco Jansen
Duncan Nijeboer
Finn Leukel
Floortje Groenen
Fons van Werkhoven
Jasper Ouwehand
Jesse Zwart
Kaj Bakker
Lars de Joode
Lucas Huizenga
Quinty van Leeuwen
Sascha Zuiderduin
Steven Koot
LISSERBROEK
Luca Wijsman
OEGSTGEEST
Floris de Haas
Pieter Olivier
Victor Schuurman
SASSENHEIM
Anna Melman
Anouk Schellingerhout
Bo van Dorp
Bram van der Hoff
Chris Boersma
Dani de Fuijk
Daphne Heemskerk
Gijs Nieuwenhuis
Iris de Roo
Isabelle Straathof
Jim de Bruijn
Kaya de Ruiter
Levi Oudshoorn
Lisa van Dreumel
Maarten van Stijn
Meike Hogewoning
Milan van der Vaart
Mirte van der Werf
Pleun de Boer
Ruben van Dijk
Ryan Johnston
Stijn Methorst
Ties den Hollander
Xavier Nieuwmans
Xavier Vaes
VOORHOUT
Bart Gravekamp
Bente Witteman
Chaja Hartog
Cor de Heer
Daan Verra
Esmée de Graaf
Finn Wernecke
Jay Berk
Jester Booms
Joep Munneke
Jort Engelen
Kimberly de Ridder
Kyra Willemse
Lars Heemskerk
Lili de Jonge
Marijn Breedijk
Marit van Teylingen
Mette Breedveld
Nicky de Haas
Sacha de Vries
Sem Rinkema
Silvar Platteel
Storm Ligtvoet
Tavian Vorm
Tycho Snaar
WARMOND
Elina Kazemi
Kaya Koppers
Ruben Blok

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in