Warmond – De gemeente Teylingen voert nog steeds gesprekken met partijen over een nieuw mortuarium in Warmond.
Door de sluiting van de woonzorgcentra Liduina en Mariëngaerde verdween ook de mogelijkheid om een overledene op te baren in Warmond. Het CDA vindt dat ongewenst, en drong aan op een oplossing.
Wethouder Brekelmans heeft nu laten weten dat de gemeente nog steeds in gesprek is met enkele partijen over de vestiging van een mortuarium in Warmond, hoewel dit geen gemeentelijke taak is.




![[AUDIO] Wim Alleman wint Hillegomse kunstwedstrijd ‘De Nieuwe Houttuin’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3470-218x150.jpeg)




![[SAMENVATTING] Verliezend FC Lisse loopt rood aan op de Boekhorst (2-1)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/Neral-IMP1678-218x150.jpg)




![[VIDEO] Jan en Lilian Aartman 66ste prinsenpaar der Kaninefaaten](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/prinsenparen-218x150.jpg)


![[SAMENVATTING] Warmunda schiet uit haar slof. Verlies voor Teylingen en Van Nispen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2023/10/voetbal-218x150.jpg)




![[AUDIO] Hans van den Berg presenteert eigen boek Hans Berg Honderduit](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/hans-218x150.jpg)



