
Noordwijk – Hoogheemraad Waldo von Faber en wethouder Theo Alkemade hebben vrijdag een samenwerkingsovereenkomst ondertekend over de aanleg van een drainagesysteem voor de Parallel Boulevard in Noordwijk.
De drainage is nodig om de grondwateroverlast aan te pakken, waarmee Noordwijk aan Zee sinds 2014 te maken heeft. Die is ontstaan na de kustversterking. In het kader van het nationale Hoogwaterbeschermingsprogramma werd bij Noordwijk een dijk-in-duin constructie gemaakt.
Het Hoogheemraadschap Rijnland krijgt een landelijke subsidie voor dit project. In 2023 moet het drainagesysteem operationeel zijn.
Andere opties worden dus terzijde geschoven, subsidies belangrijker??
Dus een drainage volgens aannames, zonder een second opinion. Jammer!
Ik hoop dat dit de bewoners niet weer een hoop geld gaat kosten want wij zijn toch die het moeten betalen .Als het mislukt zijn de daders niet te vinden .En is Jan met de pet weer de …..No cure no Pay