Bollenstreek – De huisartsenpost (HAP) in Voorhout gaat waarschijnlijk ’s nachts dicht. Het plan is om de HAP onder te brengen in het Alrijne Ziekenhuis in Leiderdorp. De HAP in het LUMC gaat helemaal dicht en verhuist ook naar Leiderdorp.

Daar worden dan meer artsen ingezet, wat de zorg beter moet maken. Bovendien is het idee dat wanneer er iets ernstigs aan de hand is, de patient beter af is in het ziekenhuis, waar zo nodig een afdeling Spoedeisende Hulp en een apotheek geopend zijn.

De huisartsenposten gaan nu in gesprek met inwoners en zorgverzekeraars. In juli wordt een definitief besluit genomen. Als het plan doorgaat, gaat het in op 1 januari 2021. De HAP in Voorhout blijft wel open in de avonduren en in de weekends overdag.

3 REACTIES

  1. Wat een slecht plan. Je moet al over een auto beschikken om vanuit de omliggende dorpen überhaupt in Voorhout te komen. De aller kwetsbaarste worden hierdoor nog verder gedupeerd. Kijk eerst naar de gevolgen aub!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in