Sassenheim – In de Thuiswedstrijd is geboren en getogen in Sassenheim, Wim van Vliet te gast. Wim heeft samen met zijn vrouw Jacquelien twee zonen en vier kleinkinderen.
Wim staat in Sassenheim bekend als één van de kinderen van de Uniekaas-familie, en als een zeer gedreven en gepassioneerde ondernemer. Hij heeft nadat hij de winkel heeft verkocht zich samen met Jacquelien volledig gericht op de catering.Wim zet zich ook graag in om anderen op een duidelijker spoor te zetten en na zijn pensioen is hij Prins Carnaval en voorzitter van de carnavalsvereniging geweest. Momenteel kennen we Wim als voorzitter van Adest Musica en van de Wereldwinkel Sassenheim.
In de weinige vrije tijd vind je Wim samen met zijn vrouw Jacquelien genietend van de kinderen en kleinkinderen of samen op weg naar één van de vele gezellige bijeenkomsten in de familie.
Deze aflevering van de Thuiswedstrijd is zondag 17 juli a.s. om 21.00 uur te beluisteren. De herhaling is de woensdag erna om 20.00 uur.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in