
Bollenstreek – Klanten van ISD Bollenstreek geven de ISD 7,5 als algehele beoordeling. Dat blijkt uit een een klanttevredenheidsonderzoek dat in april en mei werd uitgevoerd.
Ook voor de klantgerichtheid en de medewerkers scoort de ISD een 7,5. Dat is in alle gevallen een lichte verbetering ten opzichte van 2016. Het meest tevreden zijn de klanten van de schulddienstverlening: zij geven een 8 voor de hulpverlening. Minder tevreden zijn klanten over de uitvoering van de hulp bij het huishouden.
Voor het onderzoek werden 2440 klanten benaderd. Hiervan heeft 33% gereageerd. Het volledige klanttevredenheidsonderzoek staat vanaf 12 juli op www.isdbollenstreek.nl.


![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)







![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)

![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)







![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-100x70.jpg)