Noordwijk – Koning Willem-Alexander was maandagavond bij ESA-Estec aanwezig bij de opening van het ISU Space Studies Program 2018.

Het is de 31e editie van het lesprogramma voor pas afgestudeerden die carrière in de ruimtevaart willen maken. Nederland is voor het eerst gastheer. 135 deelnemers uit ruim 20 landen zijn naar Noordwijk gekomen voor het twee maanden durende programma. Leerlingen van The Dance Complex en dans- en balletschool Jorien Boot traden op bij de opening.

Naast het studieprogramma worden in Delft, Den Haag, Leiden en Noordwijk ook speciale publieksevenementen georganiseerd onder de titel ‘Sizzling Summer of Space’. Zo is er het ISU Astronautenpanel waarin astronauten vertellen over hun ervaringen tijdens ruimtemissies.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in