
Warmond – Op het pleintje bij de pomp is zaterdag de Kunstweek Warmond geopend. Tot en met 13 november staat het dorp bol van de kunstactiviteiten, dit jaar op het thema “Grenzeloos”.
Gestart werd met muziek, poëzie, ook voor kinderen, zelf een kunstwerk maken en Gluren bij de Buren. Achter de ramen aan de Dorpsstraat is een week lang allerlei kunst te bewonderen.
Daarnaast zijn er diverse exposities, workshops, het huiskamerfestival, Poëzie in de Oranjerie, een optreden van het Monward Consort. Klik hier voor het hele programma.

![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)


![[VIDEO] Nieuwe beweegplek voor sporten in de buitenlucht geopend in De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/111225-beweegplek-218x150.jpg)






![[AUDIO] Burgemeester Nieuwenhuizen: “veel mensen van slag door explosie”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/knal-218x150.jpg)










