Lisse – Ruim 65 kleuters van Basisschool De Akker in Lisse ontvingen dinsdag het prentenboek Feestje!. Het boekje werd voorgelezen door Dicky Nieuwenhuis, die het boekje illustreerde voor stichting SeeYou en acht jaar lang leerling was van De Akker.

SeeYou zet zich al veertig jaar in voor blinde en slechtziende kinderen in de armste landen in Afrika en Azië. In deze landen worden kinderen met een beperking vaak letterlijk verstopt in huis. SeeYou wil dat zij gezien worden, onderwijs ontvangen en een toekomst opbouwen.

De leerlingen kregen het prentenboek cadeau. Voor andere geïnteresseerden is Feestje! gratis te ontvangen bij een donatie via seeyoufoundation.nl/feestje, of te koop via de boekhandel. De opbrengst is bestemd voor SeeYou.  

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in