Live op TV: de konijnenveiling van SJC

Noordwijk – Vanwege corona kan de konijnenveiling van voetbalvereniging SJC niet op de normale manier plaats vinden. Daar heeft de club iets op bedacht. De veiling is zaterdag 12 december live op tv bij Bo te zien van 20.00 tot 22.00 uur. Als je wilt bieden op een van de kavels dan moet je je eerst registreren via www.konijnenveilingsjc.nl. Via deze site kun je dan vervolgens bieden op prachtige kavels.

Klik zaterdag van 20.00 tot 22.00 uur op deze link om te kijken, maar vanwege de internetvertraging kan je beter op TV kijken. Voor frequenties klik op deze link.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in