Impressie VanValentijn

Hillegom – Projectontwikkelaar VanValentijn presenteert op LinkedIn een nieuwe ontwikkeling op de locatie Hoofdstraat 180. Een tijdje terug is in samenwerking met een particuliere belegger de locatie aangekocht. VanValentijn werkt nu aan een ontwikkelingsplan. Over hun voorstel zijn zij volgens eigen zeggen in gesprek met de gemeente en directe omgeving. Om een beeld te geven van hoe dit project er uit zou kunnen gaan zien, hebben ze een aantal impressies laten maken. Deze impressies zijn volgens de ontwikkelaar niet definitief, maar geven wel een beeld van de voorgevel en van een potentiële indeling van de appartementen.

10 REACTIES

  1. Nou eens NIET – op een makkelijke manier – een pand neerhalen c.q. slopen. Dat gebeurt de laatste jaren maar al veel te vaak en gemakkelijk in ons mooie – oude – dorp in de Bollenstreek. Wees nu eens trots op je oude gebouwen (18e eeuw!) en koester ze. Denk eens aan facadering, zoals in Amsterdam, Antwerpen, Parijs en Berlijn. En tekenaars die niet vanuit onze gemeente komen zou ik zeggen: “blijf van onze dorpsgeschiedenis af als je er geen weet van hebt!”
    Anja Couzijn

  2. Hillegom heeft een aantal mooie, markante, historische gebouwen/gevels. Niet veel, maar wel een paar. Hillegommers moeten daar trots op zijn, en niet om elk commercieel belang onmiddellijk zijn historische schoonheid opofferen. Hoofdstraat 180 is qua gevel een juweel. Welk modern ‘plan’ er ook wordt ontwikkeld voor het gebruik van de woning, hier zou een monumentenbewuste gemeentecommissie een ‘njet’ moeten uitspreken over het slopen van de gevel of een andere vorm van misbruik van dit monument.

  3. Doe nu eens MOEITE door na te denken over het bewaren c.q. opknappen van bestaand historisch pand aan de Hoofdstraat 180 te Hillegom! Gebouwd / herbouwd na brand in 1788! Hou het historisch gedeelte van ons mooie dorp in stand!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in