Noordwijk – De mobiliteit in deze regio moet duurzamer. Dit voorstel van GroenLinks-raadslid Maan, ondersteund door NZLokaal en D66, werd dinsdagavond door een meerderheid van de raadsleden aangenomen.

Een verandering naar meer duurzame mobiliteit kan volgens de politici alleen succesvol zijn als er voldoende alternatieven zijn, zoals goede fietsvoorzieningen, hoogwaardig openbaar vervoer, laagdrempelig collectief vervoer of deelconcepten.

Het regionale gemeentelijke overlegorgaan Holland Rijnland moet hiervoor met ideeën komen.

2 REACTIES

  1. Altijd dat gezeur over hoogwaardig openbaar vervoer. Bussen zijn hier schoon van binnen en buiten, rijden heerlijk en chauffeurs zijn vriendelijk. Prettige sfeer. Echt knap. Dat is niet te danken aan gemeenten. Die denken bij ontwerp van wegen nooit aan chauffeurs van iets dat groter is dan 4,5 meter. Kan zo’n raadslid aantonen dat ze na haar twaalfde ooit nog in een OV-bus heeft gezeten? Toon maar aan met je OV-kaart. Die van mij durf ik openbaar te tonen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in