Noordwijk –  Medewerkers van Slangen & Koenis Architecten hebben rondgekeken in de oude Schelft. Zij waren op zoek naar materialen die kunnen worden hergebruikt in de nieuwe Schelft. 

Vooraf waren de verwachtingen niet al te hoog gespannen. Veel bruikbare en waardevolle elementen zijn immers gestolen. Toch ziet de architect kansen om het hout van de plafonds opnieuw te gebruiken. Dat moet wel een schaafbeurt ondergaan, maar lijkt daarna uitstekend te gebruiken bij de bouw van de nieuwe Schelft. 

Het onderzoek loopt nog, dus mogelijk worden nog meer zaken gevonden die kunnen worden hergebruikt.

2 REACTIES

  1. Tuurlijk,nog even een onderzoek,tijdelijke Schelft en weet ik wat voor onzin nog meer.ze hebben nu al een Schelft uit gegeven denk met al dat gelul.

  2. Weg met al die rotzooi !! we hebben een prima zwembad in Noordwijk , op die plek kan een hele woonwijk gebouwd worden !! daar hebben we meer gebrek aan. !!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in