
Noordwijk – Mogelijk komt er een vier lagen hoog flatgebouw op het terrein Hoofdstraat 115-119 en een appartementencomplex aan het Jan Kroonsplein.
Aan de Hoofdstraat komt een winkelruimte met daarbovenop zes appartementen. Daarnaast verschijnen er 13 appartementen aan het Jan Kroonsplein. Met een nog te bouwen ondergrondse parkeergarage wordt gezorgd voor 35 parkeerplaatsen.
Het college van burgemeester en wethouder staat ‘in beginsel’ positief tegenover deze plannen. Wel moet het bouwplan zorgen voor minimaal 30% sociale woningen (waarvan max. 10% koop) en minimaal 20% middeldure woningen. De parkeergarage moet bereikbaar worden via de garage op het Jan Kroonsplein.
Die sociale woningen hebben geen parkeerplaats nodig volgens dit gemeente bestuur.Dus die kunnen ze er af trekken .Dus zes parkeerplaatsen minder .