![052418postnl](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2018/05/052418postnl-696x464.jpg)
Noordwijk – Voorlopig komt er geen nieuw distributiepunt van PostNL aan de Trompstraat 1D. Dat laten B&W weten naar aanleiding van vragen door PUUR. Het bedrijf heeft de gemeente laten weten, dat zij in ieder geval de komende zes maanden teruggaan naar de oude locatie, Het Hof van Breloft.
Dit gebeurde vijf dagen nadat PUUR vragen had gesteld over de verkeers(on)veiligheid voor schoolgaande kinderen, als PostNL inderdaad naar de Trompstraat verplaatst zou worden.
Overigens staan er geen regels in de weg, waarbij PostNL later alsnog naar de Trompstraat kan verkassen.
B&W: “Indien het gebruik van het pand in overeenstemming blijft met het ter plaatse geldende bestemmingsplan en er niet verbouwd wordt, is in beginsel ook geen overleg, vergunningsvereiste of anderszins toestemming nodig van de gemeente om het pand in gebruik te nemen.’’
Over een jaar is die school ook weg .En al die ouders die met een auto hun kinderen halen en brengen is dat niet gevaarlijk.