Teylingen – Wethouder Brekelmans gaat met zijn collega’s in de regio praten over de mogelijkheid om een nieuw 50 meter-bad te realiseren.
Een motie van de PvdA-fractie om binnen de regio een onderzoek te starten naar een nieuw 50 meter-wedstrijdbad is door de Teylingse gemeenteraad aangenomen. Het 50 meter-zwembad in Katwijk gaat volgend jaar dicht, en de Teylingse PvdA wil dat bekeken wordt of een nieuw bad in de regio door meerdere gemeenten kan worden gerealiseerd.
Wethouder Brekelmans liet weten blij te zijn met het initiatief van de PvdA.
juist daar staan wij achter zwemechtpaar die met wedstrijden mee doen
Het zou zeker een aanwinst voor de regio zijn.
Jammer dat het enkele jaren terug in Katwijk niet is gelukt.
Wat is de reden dat t Katwijkse 50 meterbad stopt? Is misschien ook niet verkeerd om mee te nemen in t onderzoek
Vóór de bouw van het Noordwijkse zwembad, de suggestie in de Gemeenteraad gegeven er een Europees wedstrijdbad van te maken. Hadden wij het maar gedaan zeker nú met de City of Sport!
Wat een dure onzin , als je twee keer 25 meter zwemt is dat toch ook 50 meter !
nieq dan ben jij niet een wedstrijdzwemmer 50meter bad is baan afmaken en volhouden