
Noordwijk – Op het gemeentehuis in Noordwijk zijn donderdag de sponsorcontracten ondertekend ten behoeve van de Sportverkiezingen.
De sponsors doneren in natura en/of met een financiële bijdrage. Van de gemeente Noordwijk komt een jaarlijks subsidiebedrag van rond de € 5.000. Tijdens de Sportverkiezingen worden de sportman, sportvrouw en het sportteam van het jaar bekendgemaakt. Ook het sporttalent van het jaar, een jonge, veelbelovende sporter, wordt in het zonnetje gezet.
De sportverkiezingen zijn dit jaar op vrijdag 10 februari in de Hotels van Oranje. Iedereen is van harte welkom. De verkiezingen worden voor de 27e keer georganiseerd. Organisator is de Sportraad Noordwijk.





![[AUDIO] Wim Alleman wint Hillegomse kunstwedstrijd ‘De Nieuwe Houttuin’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3470-218x150.jpeg)




![[SAMENVATTING] Verliezend FC Lisse loopt rood aan op de Boekhorst (2-1)](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/Neral-IMP1678-218x150.jpg)




![[VIDEO] Jan en Lilian Aartman 66ste prinsenpaar der Kaninefaaten](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/prinsenparen-218x150.jpg)



![[SAMENVATTING] Warmunda schiet uit haar slof. Verlies voor Teylingen en Van Nispen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2023/10/voetbal-218x150.jpg)










Gaaf!