Foto: website Warmond aan de Kaag

Warmond – De Warmondse Gemeentehaven is ook dit jaar weer een letterlijk opstapje naar de Kaagweek. De 98ste editie van het waterspektakel lijkt, als de weersvoorspelling van volgende week waarheid worden, een zonnig geheel te worden.

Inmiddels heeft de organisatie het muziek- en entertainmentprogramma van de ‘natte’ Kaagweek gepresenteerd. Van woensdag 18 juli tot en met zondag 22 juli zijn er verschillende optreden van bands en dj’s. In Warmond zelf is van alles te doen, maar natuurlijk gaat ook veel aandacht uit naar het water. Op vrijdag en zaterdag worden bijvoorbeeld de traditionele Holland-Friesland teamwedstrijden gevaren.

Op het water zijn de hele week zeilwedstrijden en andere demonstraties te zien, zie ook de website van Warmond aan de Kaag voor meer informatie.

Foto: website Warmond aan de Kaag

 

Programma Kaagweek 2018. Foto: PR

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in