
Sassenheim – Het zag er in de competitie lange tijd niet naar uit, maar TOP is het toch gelukt om de finale van de Korfbal League te bereiken. LDODK werd in het tweede duel verslagen met 29-34. Thuis in Sassenheim werd eerder het eerste duel al met 24-20 gewonnen.
TOP startte slecht, want LDODK pakte een 4-0 voorsprong. De Sassenheimse ploeg knokte zich terug en was de betere ploeg. Bij 7-8 werd voor de eerste keer een voorsprong gepakt. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Bij rust stond het 7-11. Na de pauze deed LDODK het beter, maar TOP bleef de bovenliggende partij. De ploeg kreeg veel strafworpen en de winst kwam niet meer in gevaar.
Zaterdag wacht de grote finale in de Ziggo Dome. De tegenstander is nog niet bekend. PKC en Blauw Wit spelen dinsdag een derde duel om uit te maken wie het mag opnemen tegen TOP. (René van Dam)