
Lisse/Hillegom/Noordwijkerhout – Politie Bollenstreek-Noord gebruikt de maand mei om de snelheid van de weggebruikers in Lisse, Hillegom en Noordwijkerhout te controleren.
Inwoners kunnen daarbij zelf aangeven waar ze graag een snelheidscontrole zien. De politie kiest steeds voor een door het publiek voorgestelde locatie. Via Facebook of door het politiebureau te bezoeken kunnen inwoners een locatie aandragen. Geef daarbij aan op welke dagen en tijdstippen te hard wordt gereden.
Na de controle geeft de politie Bollenstreek-Noord via Facebook en Twitter door waar op snelheid is gecontroleerd wat de resultaten waren.

![[AUDIO] Noordwijkse sportkampioenen gehuldigd: “Krijg er weer kippenvel van”](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5484-218x150.jpg)





![[AUDIO] Lisse biedt senioren gratis vitaliteitscheck aan: inzicht in fysiek en mentaal welzijn](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3596-218x150.jpeg)


















![[AUDIO] Lisse biedt senioren gratis vitaliteitscheck aan: inzicht in fysiek en mentaal welzijn](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_3596-100x70.jpeg)