
Voetbal
Tweede divisie
VVSB uit Noordwijkerhout heeft de thuiswedstrijd tegen IJsselmeervogels ondanks goed voetbal met 1-2 verloren.
Derde divisie
VV Noordwijk liep in de thuiswedstrijd tegen SteDoCo tegen de eerste thuisnederlaag aan en verloor met 0-1, maar blijft nog wel koploper.
F.C. Lisse speelde thuis een prima pot tegen VVOG en was met 4-0 duidelijk de meerdere.
SJC wist in de uitwedstrijd na een 3-0 achterstand tegen DOVO zich goed te herpakken en nam met de 3-3 eindstand een puntje mee terug naar Noordwijk.
Hoofdklasse A
Ter Leede uit Sassenheim was in de thuiswedstrijd tegen streekgenoot FC Rijnvogels de gelukkigste en won nipt met 1-0.
Derde klasse
De zaterdagtak van Van Nispen uit De Zilk blijft koploper door thuis met 3-1 van Be Fair te winnen.
De zaterdagtak van VVSB keerde met een overtuigende 0-4 overwinning tegen BSC’68 huiswaarts.
Zondag
Eerste klasse
In de uitwedstrijd van Hillegom tegen LSVV bleven de Hillegommers op 0-0 steken.
Tweede klasse
Foreholte verzuimt te scoren in de uitwedstrijd tegen ALTIOR en neemt met de 0-0 slechts een puntje mee naar Voorhout.
Teylingen Sassenheim won de thuiswedstrijd tegen ONA overtuigend met 2-0.
Derde klasse
Van Nispen uit De Zilk moest eigenlijk op bezoek bij MMO, maar deze partij werd na onderling overleg verplaatst naar de Zilk en de Zilkers wisten de match met 1-2 te winnen.
Warmunda speelde de uitwedstrijd tegen Graaf Willem VAC II en werd met 4-2 verslagen.
Korfbal
Top/Solarcompleet uit Sassenheim blijft koploper, maar had veel moeite met DOS’46, maar wist de thuiswedstrijd toch met 24-23 te winnen.