Noordwijkerhout – Het college van burgemeester en wethouders staat positief tegenover de plannen van ontwikkelaar Novaform-Trebbe BV om woningbouw te realiseren in het Bavohoofdgebouw, een Rijksmonument.
Wel stelt het college enkele voorwaarden. Als eerste moet voor deze plannen goedkeuring komen van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed, de Erfgoedcommissie en het Q-team. Het totaal aantal woningen in het hele plangebied mag niet hoger zijn dan 700 onderkomens. En voor het hele Bavo-terrein, waaronder het Bavohoofdgebouw zelf, moet minimaal 30% sociale woningbouw gerealiseerd worden.
Door de extra woningen in het Bavo hoofdgebouw zelf, moeten er volgens het college elders op het Bavo-terrein nog extra sociale woningen gerealiseerd worden.
En waar moeten de kinderen allemaal naar school die in de wijk komen wonen?!
De gemeente moet daar over eens met een oplossing komen. Maar dat levert ze natuurlijk niks op en kost alleen maar.