Bollenstreek – In de derde klasse had Van Nispen Blauw Zwart op bezoek. In De Zilk werd de winst gepakt door de Wassenaren met 0-3 en zette Van Nispen de zoektocht naar de eerste overwinning van het seizoen door.

VVSB Zaterdag, die ook uitkwam in de derde klasse, won de uitwedstrijd tegen Sporting Leiden. In sportpark Morsch II stond de eindstand op 0-2.

SJC Zaterdag won in de vierde klasse de wedstrijd tegen SV Kickers ’69 met 0-1. In de 65ste minuut van de uitwedstrijd maakte Stef van der Zalm het enige doelpunt van de wedstrijd.

Met doelpunten van Wesley Ritzen, Mike van der Zon en Pascal de Ridder moest RKVV Teylingen, dat uitkomt in de vierde klasse, genoegen nemen met gelijkspel tegen SV Zevenhoven. In sportpark SVZ stond het uiteindelijk 3-3.

Warmunda wist op bezoek bij koploper BSC’68 geen stunt neer te zetten. In de vierde klasse was het met 2-1 de derde nederlaag op rij voor de club uit Warmond.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in