Lisse – Een nieuw evenement in Lisse: Zweten en Eten. Op zondag 25 juni vindt de eerste editie plaats: Een sportieve Run-Bike-Run gecombineerd met een culinair FoodTruck festival.

Teams bestaande uit drie deelnemers (bedrijven, families, vrienden, sportclubs) kunnen meedoen aan de Run-Bike-Run: een wedstrijd in estafettevorm. Op het festivalterrein op sportpark Ter Specke komen zo’n tien verschillende FoodTrucks. Er is live muziek en voor de kinderen is er een springkussen en een wedstrijd met een cultureel tintje.

Doel van het evenement is het ophalen van zoveel mogelijk geld voor het nieuwe Jeugd Sport & Cultuurfonds Lisse. Dat is een fonds dat het voor kinderen uit gezinnen met beperkte financiële mogelijkheden mogelijk maakt om mee te doen met sport en cultuur. Informatie en inschrijven: www.zweteneneten.nl. Het evenement wordt georganiseerd door de Rotary Club Lisse-Bollenstreek.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in