
Lisse – FC Lisse slaagde er zaterdag niet in om de uitwedstrijd tegen OFC Oostzaan te winnen. De Lissenaren speelden tegen de nummer achttien in de tweede divisie doelpuntloos gelijk. In de afgelopen vier wedstrijden van FC Lisse waren er drie met als eindstand 0-0, waaronder deze.
In de beginfase creëerde FC Lisse genoeg kansen. Na grote kansen van Jeffrey Klijbroek en Enzo Stroo, zag Max Hudepohl ook zijn inzet het doel missen. Door de onbenutte kansen stond het tijdens de rust nog steeds gelijk.
In de tweede helft was OFC het team dat aandrong, dit resulteerde echter niet in doelpunten. FC Lisse mocht in de 92ste minuut nog een vrije trap nemen, maar deze ging naast en zo bleef het 0-0 in Oostzaan.








![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-218x150.jpeg)





![[AUDIO] Noordwijkerhouters maken autorit naar Gambia voor het goede doel](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-Rotary-Challenge-218x150.jpeg)
![[RADIO] Vijftienjarige Sten loopt 300 kilometer voor zieke nicht](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_9963-218x150.jpeg)







![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Maurits Huizer en Marco Koppert ontvangen bronzen erepenning voor het redden van drenkeling in Lisse](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/Foto-erepenning-100x70.jpeg)