
Hillegom – Het vrolijke bruidspaar Annie en Marius van Gammeren-Klitz is 60 jaar getrouwd. Burgemeester Arie van Erk kwam het stel woensdag feliciteren omringd door familie in hun huis in Hillegom.
Het stel heeft elkaar in 1961 leren kennen tijdens het fietsen in Groenendaal. Marius zag Annie fietsen en dacht ”daar ga ik even achteraan”. Dezelfde middag gingen ze nog wandelen en 62 jaar en 3 kinderen, 8 kleinkinderen en 5 achterkleinkinderen later zijn ze nog steeds heel erg gelukkig samen.
De Hillegomse Annie en Nieuw Vennepse Marius gaan er nog graag op uit. De twee gaan graag met de auto langs verschillende tenten langs de Ringvaart om te eten en wat koffie te drinken. Marius heeft daarnaast ook nog een liefde voor het opknappen van fietsen die hij daarna schenkt aan zijn kinderen.
![[VIDEO] Dronevliegen en 3D-printen op Tech Discovery Days bij Unmanned Valley](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/maxresdefault-3-218x150.jpg)




![[AUDIO] Wim Notenboom 40 jaar dirigent Hillegomse Harmonie Kapel](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/110426wimnotenboom-218x150.jpg)

![[AUDIO] Nieuwe woningen van Lissese wijk De Viersteeg opgeleverd](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/041126NieuweWoningenViersteegLisse-218x150.jpeg)













