
Warmond – Tijdens het jaarlijkse Fête du Fromage (kaasfestival) in Aywaille, België, werd Warmonder Theo Warmerdam van zuivelboerderij De Sophiahoeve ingehuldigd door ‘De Koninklijke Heerlijkheid Remoudou’. Het gilde, dat bekend staat om het maken van de beroemde Hervé-kaas, noemde Warmerdam een “geestverwant” door zijn toewijding aan de tradities en de promotie van een eeuwenoud lokaal product. Met een lofrede werd de twaalfde-generatie-kaasmaker benoemd tot “Seigneur du Remoudou.”
De erkenning is gebaseerd op zijn respect voor de kaastradities, zijn inzet voor het welzijn van medeburgers, zijn liefde voor zijn regio en dieren en zijn toewijding aan het voortzetten van de productie van belangrijke kaassoorten. Warmerdam noemde het een prachtige waardering voor zijn werk en zijn kaas.





![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-218x150.jpeg)








![[AUDIO] Noordwijkse Strandrups wint prijs voor hét kustinitiatief van 2026](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8937-218x150.jpeg)




![[AUDIO] Eendenkooi Teylingen blijft komende tien jaar behouden](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_3694-218x150.jpeg)



![[AUDIO] Oud-burgemeester Breuer krijgt hoogste onderscheiding Teylingen uitgereikt tijdens laatste raad](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8896-218x150.jpeg)



![[AUDIO] Eendenkooi Teylingen blijft komende tien jaar behouden](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_3694-80x60.jpeg)



