
Lisse – Op de Zwartelaan in Lisse vatte een auto donderdagavond kort na 21:00 uur vlam tijdens het rijden. De bestuurder kon de auto veilig verlaten. Als gevolg van de brand werd de weg in beide richtingen afgesloten.
Bij aankomst van de brandweer waren de vlammen zichtbaar onder de motorkap. Brandweerlieden hebben de brand geblust, hierbij kwam veel rook kijken. Het voertuig heeft aanzienlijke schade opgelopen en is total loss verklaard.
Opvallend is dat afgelopen vrijdag op dezelfde locatie ook al een voertuig in brand vloog. Ook die auto werd vernietigd door brand.

![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-218x150.jpeg)















![[AUDIO] Oud-burgemeester Breuer krijgt hoogste onderscheiding Teylingen uitgereikt tijdens laatste raad](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8896-218x150.jpeg)









En waren dit eclectisch aangedreven voertuigen?