foto HLTsamen

Bollenstreek – De Bollenstreekgemeenten starten weer met de afvoer van kerstbomen. In Lisse kan de boom van donderdag 4 tot en met vrijdag 5 januari op de reguliere aanbiedplaats voor het gft worden neergelegd. Zaterdag 6 januari halen de scoutingverenigingen de kerstbomen op in samenwerking met Meerlanden. 

In Hillegom kunnen kerstbomen voor 7.30 uur worden neergelegd op de dag dat het gft wordt opgehaald op de aanbiedplaats van de containers. Meerlanden neemt de boom dan mee.

In Teylingen worden de kerstbomen door de buitendienst opgehaald van dinsdag 2 tot en met donderdag 4 januari. Leg de kerstboom neer op de reguliere aanbiedplaats voor gft-afval. In de HLT-gemeenten kan de boom ook naar de milieustraat worden gebracht. De boom in stukken knippen en in de gft-container doen kan ook.

In Noordwijk kunnen de kerstbomen op donderdag 4 januari van 10.00 tot 15.00 uur worden ingeleverd op de volgende locaties: 

Noordwijk 

  • Palaceplein 
  • Wantveld 
  • Bonnikeplein 
  • Van Limburg Stirumstraat (Verkadeplein) 
  • Grote parkeerterrein naast Northgo College 
  • De Hagen (terrein bij de scholen) 

Noordwijkerhout 

  • De Brink 
  • Groenewege (hoek Spanjaarskrocht) 
  • Parkeerplaats Sporkenhout 
  • Parkeerplaatsen Fazantlaan ter hoogte van nr 40 t/m 44 

De Zilk 

  • Parkeerterrein De Duinpan in De Zilk 

Per ingeleverde boom wordt € 0,50 betaald. Voor alle gemeenten geldt: lever de boom schoon aan, dus zonder plastic pot en versieringen. Zo kunnen de bomen worden versnipperd en gecomposteerd.  

 

 

 

 

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in