De Fietsmaatjes Hillegom krijgen uitleg over de nieuwe duofiets

Hillegom/Lisse – Fietsmaatjes Hillegom Lisse zijn verblijd met twee nieuwe duofietsen. Afgelopen week kregen de vrijwilligers uitleg over de nieuwe fietsen en zijn er proefritjes gemaakt.

De duofietsen met elektrische ondersteuning zijn voorzien van de nieuwste snufjes. Zo zijn de accu’s van deze fietsen makkelijker op te laden. Daarnaast zitten de stoelen wat lager en kunnen meer naar voren en achteren, zodat ook de wat kleinere gebruikers er goed op kunnen fietsen. De bestaande voetklossen voor mensen met korte benen zijn niet meer nodig.  

De nieuwe duofietsen zijn al volop ingepland in het rit-schema. De huidige veelgebruikte fietsen kunnen zo worden ontlast en er kunnen nog meer mensen een duoritje maken. 

Proefrit in Lisse

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in