
Lisse – Succes voor Roeivereniging Iris uit Lisse. Met twee boten deed de vereniging mee aan de OC&C Ringvaart Regatta, met 100 kilometer de langste roeiwedstrijd ter wereld. De Ringvaartregatta startte in Leiden en ging via de Ringvaart van de Haarlemmermeer naar eindpunt Delft.
Stevige wind en golfslag maakte de 49e editie extreem zwaar, maar de roeiers van Iris deden het goed. Een fenomenale inhaalrace, ondanks materiaalpech en noodzakelijke reparatie onderweg, leverde beide Irisboten een voorlopig vierde plaats op in hun categorie.
De definitieve uitslag is nog niet bekend.
![[AUDIO] Zilkers uiten zorg over asielopvang in politieke vergadering Bloemendaal, veel vragen nog te vroeg](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/060526-tiltenberg-218x150.jpg)


![[AUDIO] Banengroei Holland Rijnland afhankelijk van oorlog Midden-Oosten](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/engin_akyurt-gas-station-8626683-218x150.jpg)














![[AUDIO] Senioren worden getest op rotondes, balans en valpreventie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-11-at-15.16.21-2-218x150.jpeg)







