
Bollenstreek – De inschrijving voor het Meerlandenfonds is weer begonnen. Verenigingen en stichtingen uit de Bollenstreek kunnen tot en met 14 december een aanvraag indienen om in aanmerking te komen voor een financiële bijdrage. Meerlanden heeft in totaal 55.000 euro in het fonds gestopt om weg te geven aan clubs en goede doelen.
Het Meerlandenfonds ondersteunt projecten die bijdragen aan een duurzame en mooie leefomgeving, geïnspireerd door de Duurzame Ontwikkelingsdoelen van de Verenigde Naties. Initiatieven die zich richten op milieuverbetering of het vergroten van welzijn van mensen maken extra kans.
Meerlanden maakt in februari bekend welke projecten een bijdrage ontvangen. De uitreiking vindt plaats op 12 en 13 februari, zodat er voldoende tijd is om de vrijwilligers en hun doelen in het zonnetje te zetten. Stichtingen en verenigingen kunnen zich aanmelden via de website van Meerlanden.
![[VIDEO] Dronevliegen en 3D-printen op Tech Discovery Days bij Unmanned Valley](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/maxresdefault-3-218x150.jpg)




![[AUDIO] Wim Notenboom 40 jaar dirigent Hillegomse Harmonie Kapel](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/110426wimnotenboom-218x150.jpg)

![[AUDIO] Nieuwe woningen van Lissese wijk De Viersteeg opgeleverd](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/041126NieuweWoningenViersteegLisse-218x150.jpeg)





![[VIDEO] Voorhouter Piet Winters werkt al 50 jaar bij hetzelfde bedrijf: ‘Dit is gewoon mijn ding’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/110426pietwinters-218x150.png)





![[VIDEO] Dronevliegen en 3D-printen op Tech Discovery Days bij Unmanned Valley](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/11/maxresdefault-3-80x60.jpg)


Hoe is het mogelijk, dat STV de tennisclub in Sassenheim , € 40.000 per jaar krijgt? Terwijl de rest moet delen? Nu nog de uitbreiding van die club. Kost ook weer € 800.000/1 miljoen .